Easy Zelt

System do zliczania rowerzystów

Poznaj produkt

Wersja ZELT specjalnie zaprojektowana w celu spełnienia konkretnych potrzeb, takich jak liczenie na mostach i na ścieżkach bez możliwości ingerencji w nawierzchnię.

Charakterystyka

Niezwykła precyzja

Przenośny system Easy-ZELT korzysta z takich samych parametrów jak ZELT „klasyczny”, z tą tylko różnicą, że instaluje się go tylko na ścieżkach Greenways. Algorytm SIRIUS ZELT pozwala na wykrycie, z niezwykłą precyzją, wszystkich typów rowerów, nawet z ramą z włókna węglowego lub aluminium poruszających się  tylko po ścieżkach asfaltowych greenways. Wersja ta została specjalnie zaprojektowana w celu spełnienia konkretnych potrzeb, takich jak liczenie na mostach i na ścieżkach bez możliwości ingerencji w nawierzchnię.

Zalety

- Specyficzne konfiguracje miejsca zliczania(mosty, wiadukty, itp.)
- Łatwy i szybki montaż (30min/pętla)
- Bez ingerencji w podłoże
- Dokładność +/- 5%
- Bezpieczne i wytrzymałe

Wytrzymały i odporny

Easy-ZELT to rozwiązanie do tymczasowego zliczania i bardzo łatwe do zainstalowania. Jest idealne do testów pomiarowych nowej infrastruktury. Wytrzymały, jednak nie wymaga ingerencji w nawierzchnię i odporny na przejazd nawet miliona rowerzystów. Nie zniszczą go zamiatarki uliczne, pługi śnieżne i nie wymaga konserwacji.

Dane techniczne

Wymiary: długość=1100mm do 1500mm/szerokość=400mm
Szerokość ścieżki: 1100mm do 9000mm ( w zależności od konfiguracji)
Zasilanie: 1 do 2 pętli: 2 lata, powyżej 2 pętli: 1 rok
Klasa wodoszczelności: IP 66