Sanimax

Suche toalety publiczne

Poznaj produkt

Toalety samowystarczalne, stworzone dla wygody publicznej. Zaprojektowane do instalacji na obszarach odpoczynkowych i zatłoczonych parkingach.

Charakterystyka

Bez podłączenia do kanalizacji lub prądu

Firma Sanisphere jest  liderem w produkcji i montażu suchych toalet publicznych. Opatentowana technologia zwana „kompostowaniem dżdżownicowym” (separacja moczu) pozwala naszym suchym toaletom funkcjonować bez podłączenia do kanalizacji lub prądu, nie wymaga konserwacji, bez użycia środków chemicznych i wody. Toalety  Sanisphere  są przeznaczone szczególnie dla : kempingów, ośrodków narciarskich, miejsc na dużych wysokościach, schronisk, szlaków turystycznych, parków atrakcji, plaż, pól golfowych etc..

Głównym założeniem firmy Sanisphere  jest zaprojektować i zbudować gamę suchych toalet, które chronią środowisko, jednocześnie zapewniając prostotę zarządzania nimi i łatwość użytkowania.

Zalety

- Wygodne: nie wymagają dostępu do wody i elektryczności
- Samowystarczalne: nie potrzeba dorzucać trocin, są odporne na mróz i nie zatykają się
- Komfortowa obsługa: łatwe czyszczenie, minimalna konserwacja
- Komfortowe w użytkowaniu: bezzapachowe, kabiny są solidne i posiadają nowoczesny wystrój
- Innowacyjne rozwiązania i stały rozwój
- Firma ma na koncie powyżej 600 instalacji na terenie Europy

Sanimax

Zaprojektowana, do instalacji na obszarach odpoczynkowych i zatłoczonych parkingach. Solidność budynku i  wytrzymałość znacznie zmniejszyły działania wandali. Ponad 10 lat doświadczenia, które pozwala na dużą skuteczność w ekologicznym zarządzaniu ściekami.

Dedykowana dla

- Obszary odpoczynku
- Parki miejskie
- Parkingi